Pomůžeme vám rychleji si vydělat více peněz

Přinášíme vám výhodnější a rychlejší vyplácení prémií a bonusů za vaší práci. Budeme vás metodicky vést a zajistíme vám akreditované vzdělávání. Za uplynulých 10 let jsme více jak 1.770+ lidem pomohli vydělat si přes 770+ mil. korun. Splňte si vaše sny o šťastné práci a finanční prosperitě.

Svěřte svůj rozvoj do rukou kvalifikovaného a úspěšného týmu v ČR

Petr Svoboda
Petr Svobodaprocesní specialista
Garant oblíbené sítě. 10 let zkušeností s řízením úspěšné realitní sítě. Pomohl více jak 1.770 realitním makléřům a hypotečním specialistům k výdělku přesahující 770 mil. korun. Tel.: 733 612 622.
Adéla Svobodová
Adéla Svobodovárealitní specialistka
Garantka realitní sítě. 10 let zkušeností s řízením úspěšné realitní sítě. Právně zabezpečeno 13.000 realit v hodnotě 13 mld. korun. Tel.: 733 612 622.
Ing. Aleš Janků
Ing. Aleš Jankůhypoteční specialista
Garant hypoteční sítě. 10 let zkušeností s řízením úspěšné hypoteční sítě. Pomohl svým konzultantům vydělat si přes 27 mil. korun. Tel.: 733 612 622.
Mgr. Martin Hofr
Mgr. Martin Hofrspecialista lidských zdrojů
Garant kvalitních konzultantů. Zajišťuje realitním makléřům, finančním poradcům a manažerům 2x až 3x vyšší příjem díky přechodu z tradiční sítě do oblíbené sítě. Tel.: 733 612 622.
  • O nás. Oblíbená práce pro realitní makléře a hypoteční specialisty.
  • O nás. Oblíbená práce pro realitní makléře a hypoteční specialisty.

Naplníme váš život štěstím a prosperitou

Naším životním krédem je naplňovat vaše profesní a osobní sny díky naší týmové podpoře. Jsme zde pro váš šťastný úspěch. Máme 10 let zkušeností s realizací úspěšné realitní a hypoteční sítě v ČR. Za uplynulých 10 let jsme vyškolili více jak 1.700+ profesionálů v oblasti realit a hypotečních konzultací.

Vyplatili jsme přes 770+ mil. korun.Vzdělali jsme přes 33.000+ dospělých pracujících lidí a získali vítězství v soutěži Internetové efektivity, kategorie iDnes. Jsme zde pro vás. Pomůžeme vám k vašemu štěstí, úspěchu a prosperitě.

Obchody vám půjdou samy, protože vaše nemovitosti propagujeme na více serverch

Vítězný online marketing

Pomůžeme vám zrealizovat více obchodů, protože díky moderním technologiím online marketingu dokážeme rychle najít kupujícího nemovitosti, kterou prodáváte.

Bojíte se změny? Podpoříme vás a budeme vás vést

Pomůžeme vám. Chápeme, že není snadné udělat v životě změnu. Všichni jsme na něco zvyklí. Jsme zde pro vás. Pro váš benefit. Postupně vás provedeme akreditovanými školeními a budeme vás metodicky vést. Náš tým je zde pro váš profesní rozvoj a osobní štěstí.

Již máte své provizní číslo? Chcete pouze vyzkoušet vyšší provizi a rychlejší výplatu?

Rozumíme vám. Chápeme, že není snadné se rozhodnout pro změnu. Vykročit vpřed novým výzvám není pro nikoho snadné. Poznejte nás. Vyzkoušejte nás. Nevyžadujeme konkurenční doložky ani jiná závazná plnění. Zkuste nás 1x a prožijte, jak chutná pracovní a finanční svoboda.

Nucenost, povinnost, závazek anebo radost, svoboda a prosperita?

Prožívejte radost

Jsme zde pro vás. Pro váš benefit. Vneseme radost do vašeho života.

Dělejte to, co vás baví

Naším cílem je vaše spokojenost. Žijte prací. Bavte se úspěchem. Prožívejte radost.CHCI OBLÍBENOU PRÁCI!

Buďte svobodní

Nikdo nemá právo vám cokoliv nařizovat. Žijte podle sebe.

Žijte váš život

Jednoduše vydělávejte více. Prací, kterou žijete, která vám dává smysl a finanční svobodu.CHCI OBLÍBENOU PRÁCI!

Začněte prosperovat

Jsme oddaní našim konzultantům. Královsky je platíme. Rychlostí světla.

Žijte ve štěstí a prosperitě

Peníze jsou svoboda. Dávají vám neomezené možnosti. Prožijte jejich hojnost a nadbytek.CHCI OBLÍBENOU PRÁCI!

Využívejte akreditované a certifikované vzdělávání u 19 bankovních institucí

Pro vaše klienty jen to nejlepší

Pro vaše klienty vybíráme jen ty nejlépe oceňované produkty, které jim ušetří peníze a přinesou peníze navíc. Proto vám vaše práce bude dělat čistou radost. Zajistíte si blahobyt správnou finanční konzultací.

Důvěřujte svému zdravému rozumu, intuici a našim reálným výsledkům

0
proškolených finančních a realitních profesionálů
0+ mil.
vyplaceno našim finančním a realitním konzultantům

Proč si vybrat nás?

Naším životním krédem je naplňovat vaše profesní a osobní sny díky naší týmové podpoře. Jsme zde pro váš šťastný úspěch.
  • Jsme akreditovaným a certifikovaným konzultantem v 1.084 kancelářích bankovních a hypotečních institucí v ČR
  • Nás vítězný online marketing, metodické know-how, týmový duch, společně se zázemím realitní kanceláře, vám pomohou rychle dosáhnout úspěchu a splnit si své sny a cíle.
  • Disponujeme jedinečným metodickým know-how v oblasti realit. Za 50% práce získáváte 2x vyšší provize. Za uplynulých 10 let jsme pomohli více jak 1.770 profesionálům vydělat si přes 770 mil. korun.

Podpoříme váš růst v každém koutě naší republiky!

Vaše spokojenost, rychlejší a 2x větší odměny na 1. místě

Při vašem kariérním růstu budeme vždy usilovat o váš benefit. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě. Celoživotní partnerství s vámi je pro nás absolutní prioritou. Jsme zde pro vás. Prosím, obraťte se na nás, kdykoliv, s čímkoliv. Naším životním krédem je naplňovat vaše profesní a osobní sny díky naší týmové podpoře.
0%
spokojenost našich konzultantů

Rychleji vydělávejte více peněz!

CHCI OBLÍBENOU PRÁCI!